KURUMSAL

Eser Tente 2004 yılından beri tente branda çadır sistemleri
gölgelik ve demonte yapılar konusunda üretim yapmaktadır.

ESER TENTE

Eser Tente 2004 yılından beri tente branda çadır sistemleri gölgelik ve demonte yapılar konusunda üretim yapmaktadır.Üretim portföyünde 20 çeşitten fazla ürün bulunan Eser Tente, uzman kadrosuyla, yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını sürekli artırmaktadır. Eser Tente sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında, değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir. Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanır mekanlar sunmaktır.
"En iyi çözümü, en kaliteli hizmet ile sunmak" vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemizdir. Bu ilkemizi desteklemek amacıyla; yenilikçi, bilim ve teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvene önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz. Müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir.
Titiz çalışma prensibiyle kişiye özel, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktayız. Çalışanların memnuniyeti, müşteri memnuniyeti ve sektöre hizmet prensipleri üzerine kurulu hedeferimiz ile sektörde tüm
rmalara örnek olabilmek, gelecekle ilgili en büyük planımız ve misyonumuzdur.
“En yeni üretim ve hizmet anlayışıyla yola çıktık” Amacımız kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli ve müşteri taleplerinin de ötesinde memnuniyeti sağlayarak sektöre yeni bir hizmet anlayışı getirmek.“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. ”Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.
i ş i n i n g e r e ğ i n i y e r i n e g e t i r m e k i ç i n c a n l a b a ş l a
ç a l ı ş ı y o r. “ İ ş i m i z d e d a h a i y i o l m a k i ç i n s ü r e k l i
a r a ş t ı r ı y o r u z . ”

Tentelerde kullanılan demir aksam ve parçalar TÜV, CE ve ISO 9001 belgelidir.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Proje veya tente işleminizi bizimle paylaşın sizlere yardımcı olalım